Komanda

 

E-pasts: info@stratcom.lv
Telefons: +371 28878623

Mūsu darbīgā komanda priecājas, ka esi šeit. Mēs palīdzam uzņēmumiem, kuri sniedz pakalpojumus vai nodarbojas ar tirdzniecību definēt un sasniegt mērķus ar e-komercijas rīku palīdzību. Vai nepieciešama palīdzība jauna i-veikala izstrādē, reklāmas analīzē, kļūdu novēršanā vai konversijas uzlabošanā esam šeit, lai palīdzētu.

ivy-vert
ivars-h

Ivars Bandonis

CEO & Web marketologs

Strādā ar e-komercijas un interneta veikalu izstrādes projektiem. Fokusējos interneta veikalu efektīvās atdeves optimizācijā un klientu iepirkšanās/interneta veikala lietošanas paradumu analīzē. Strādājis pie vairāk nekā 200 dažādiem e-komercijas projektiem un palīdzējis gan lieliem, gan maziem biznesiem augt un attīstīties!

test3
miro-hor

Miroslavs Kobzevs

Web marketologs un projektu vadītājs

Miroslavs ir digitālo inovāciju fans. Viņš palīdzēs saplānot gan efektīvu specifikāciju, gan izveidot vizuāli patīkamu interneta veikalu. Miroslavs strādā ar mūsu ārzemju klientiem un lielākajiem sadarbības partneriem.

eriks-vert
eriks_hor

Ēriks Zvaigzne

Uzņēmuma partneris, vecākais programmētājs

Ar kodēšanu aizraujas jau vairāk kā 8 gadus. Ēriks specializējas Back-end, veido web sistēmas, unikālu funkcionalitāti un risinājumus. Jauno tehnoloģiju un zināšanu celmlauzis, kurš atradīs risinājumus grūtai situācijai.

Vilnis Dreimanis

E-komercijas vadītājs

Stratcom e-komercijas vadītājs, liels persuasīvo, biznesa analīzes un lietotāju pieredzes (UX) jomās. Vilnis ir tehnoloģiju fans, budists pēc pārliecības un ikdienā iegulda savu neizsīkstošo enerģiju elektroniskās komercijas pārdošanas kanālu paplašināšanā un attīstībā.

vilnis-vert
vilnis-hor

Artis Sproģis

Web programmētājs

Specializējas e-komercijas integrāciju un datubāžu projektos. Artis apkalpojis lielākos integrācijas projektus un sekmīgi realizējis projektus ar mūsu vadošajiem klientiem. Strādā ar Prestashop, API savienojumiem un PHP projektiem. Vienlīdz labi padodas front-end darbi.

artis-vert
artis-hor
norbis-vert
norbis-hor

Norberts Jēgers

Web sistēmu izstrādātājs

Norberts ir viens no Stratcom pieredzējušākajiem kolēģiem, kurš zināšanas uzkrājis strādājot ar komplicētiem projektiem Accenture un Stenders. Norberts Stratcom nes rūpīguma un patstāvības karogu visā ko dara.

juris-vert
juris-hor

Juris Krišlauks

Jaunākais web-programmētājs

Jurim piemīt spējas un talants atrisināt komplicētus uzdevumus un problēmas ātrā tempā. Jau no pirmajām dienām Stratcom pierādīja sevi kā uzticamu un stabilu kolēģi. Azartisks pool spēlmanis, kuram patīk spēlēt ar zaļo bumbiņu.

Krišjānis Čeksters

Praktikants

Krišjānis vēl pierāda savas spējas un katru dienu gūst zināšanas par e-komerciju un web-izstrādi. Atbalstošs un zinātkārs kolēģis.

kris-vert
kris-hor

Oskars Grīns

Jaunākais web-programmētājs

Oskars ir Stratcom testēšanas stūrakmens! Azartisks un neatlaidīgs, viegli tiek galā ar front-end izaicinājumiem, steidzas apgūt un pilnveidot prasmes. Būdams basketbola un biljarda lietpratējs, katrā darbā ienes sacensības garu! Prot realizēt klientu ieceres precīzā un vieglā manierē.

osis-vert
osis-hor